NR4018T470M
5S-NR4018T470M
NR4018T470M
FIXED IND 47UH 420MA 780 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):420mA
Q @ Freq:570mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:780 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:10MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.071"" (1.80mm)"