NR4018T220M
5S-NR4018T220M
NR4018T220M
FIXED IND 22UH 590MA 432 MOHM
Product Description
Series:NR
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):590mA
Q @ Freq:800mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:432 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:16MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.157"" L x 0.157"" W (4.00mm x 4.00mm)","0.071"" (1.80mm)"