NR3015T4R7M
5S-NR3015T4R7M
NR3015T4R7M
FIXED IND 4.7UH 1.04A 144 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.04A
Q @ Freq:1.02A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:144 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"