NR3015T2R2M
5S-NR3015T2R2M
NR3015T2R2M
FIXED IND 2.2UH 1.5A 72 MOHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1.5A
Q @ Freq:1.48A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:72 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:64MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"