NR3015T100M
5S-NR3015T100M
NR3015T100M
FIXED IND 10UH 710MA 276 MOHM
Product Description
Series:NR
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):710mA
Q @ Freq:700mA
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:276 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:28MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.118"" L x 0.118"" W (3.00mm x 3.00mm)","0.059"" (1.50mm)"