NR10050T221M
5S-NR10050T221M
NR10050T221M
FIXED IND 220UH 800MA 585 MOHM
Product Description
Series:NR
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:220|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):800mA
Q @ Freq:1A
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:585 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:3MHz
Size / Dimension:-
Other:-25??C ~ 105??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.394"" L x 0.386"" W (10.00mm x 9.80mm)","0.197"" (5.00mm)"