NLV32T-820J-EF
5S-NLV32T-820J-EF
NLV32T-820J-EF
FIXED IND 82UH 45MA 10 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:82|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):45mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:10 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 2.52MHz
Operating Temperature:11MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"