NLV32T-5R6J-EF
5S-NLV32T-5R6J-EF
NLV32T-5R6J-EF
FIXED IND 5.6UH 200MA 1.6 OHM
Type:Ferrite
Inductance:5.6|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):200mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.6 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 7.96MHz
Operating Temperature:45MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,7.96MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"