NLV32T-4R7J-PF
5S-NLV32T-4R7J-PF
NLV32T-4R7J-PF
FIXED IND 4.7UH 220MA 1.5 OHM
Product Description
Series:NLV-PF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:4.7|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):220mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.5 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 7.96MHz
Operating Temperature:50MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,7.96MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"