NLV32T-470J-EF
5S-NLV32T-470J-EF
NLV32T-470J-EF
FIXED IND 47UH 60MA 7 OHM SMD
Product Description
Series:NLV-EF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):60mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:7 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 2.52MHz
Operating Temperature:15MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"