NLV32T-330J-EF
5S-NLV32T-330J-EF
NLV32T-330J-EF
FIXED IND 33UH 70MA 5.6 OHM SMD
Product Description
Series:NLV-EF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):70mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:5.6 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 2.52MHz
Operating Temperature:17MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"