NLV32T-2R7J-EFD
5S-NLV32T-2R7J-EFD
NLV32T-2R7J-EFD
FIXED IND 2.7UH 290MA 1.1 OHM
Product Description
Series:NLV-EFD
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:2.7|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):290mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.1 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 7.96MHz
Operating Temperature:70MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 105??C,7.96MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"