NLV32T-220J-PF
5S-NLV32T-220J-PF
NLV32T-220J-PF
FIXED IND 22UH 110MA 3.7 OHM SMD
Product Description
| Series: | NLV-PF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 22|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 110mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 3.7 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 30 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 20MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)" |