NLV32T-220J-PF
5S-NLV32T-220J-PF
NLV32T-220J-PF
FIXED IND 22UH 110MA 3.7 OHM SMD
Product Description
Series:NLV-PF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):110mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.7 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 2.52MHz
Operating Temperature:20MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"