NLV32T-121J-EF
5S-NLV32T-121J-EF
NLV32T-121J-EF
FIXED IND 120UH 70MA 11 OHM SMD
Product Description
| Series: | NLV-EF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 120|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 70mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 11 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 796kHz |
| Operating Temperature: | 10MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,796kHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)" |