NLV32T-056J-EF
5S-NLV32T-056J-EF
NLV32T-056J-EF
FIXED IND 56NH 450MA 330 MOHM
Product Description
| Series: | NLV-EF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 56nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 450mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 330 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 26 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 1.1GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)" |