NLV32T-047J-PF
5S-NLV32T-047J-PF
NLV32T-047J-PF
FIXED IND 47NH 450MA 300 MOHM
Product Description
Series:NLV-PF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:47nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):450mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:300 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:26 @ 100MHz
Operating Temperature:1.2GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"