NLV25T-680J-EF
5S-NLV25T-680J-EF
NLV25T-680J-EF
FIXED IND 68UH 70MA 16.6 OHM SMD
Product Description
| Series: | NLV-EF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 68|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 70mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 16.6 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 15MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)" |