NLV25T-470J-PF
5S-NLV25T-470J-PF
NLV25T-470J-PF
FIXED IND 47UH 80MA 11.1 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):80mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:11.1 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 2.52MHz
Operating Temperature:17MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"