NLV25T-330J-EF
5S-NLV25T-330J-EF
NLV25T-330J-EF
FIXED IND 33UH 110MA 7.1 OHM SMD
Product Description
| Series: | NLV-EF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 110mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 7.1 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 25 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 20MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)" |