NLV25T-2R2J-PF
5S-NLV25T-2R2J-PF
NLV25T-2R2J-PF
FIXED IND 2.2UH 200MA 1.55 OHM
Type:Ferrite
Inductance:2.2|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):200mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.55 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 7.96MHz
Operating Temperature:105MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,7.96MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"