NLV25T-1R5J-PF
5S-NLV25T-1R5J-PF
NLV25T-1R5J-PF
FIXED IND 1.5UH 220MA 1.3 OHM
Type:Ferrite
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):220mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:1.3 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 7.96MHz
Operating Temperature:182MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,7.96MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"