NLV25T-101J-PF
5S-NLV25T-101J-PF
NLV25T-101J-PF
FIXED IND 100UH 60MA 21 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:100|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):60mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:21 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:15 @ 796kHz
Operating Temperature:12MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,796kHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"