NLV25T-100J-PFD
5S-NLV25T-100J-PFD
NLV25T-100J-PFD
FIXED IND 10UH 155MA 3.5 OHM SMD
Product Description
Series:NLV-PFD
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):155mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.5 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:25 @ 2.52MHz
Operating Temperature:33MHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"