NLV25T-047J-PF
5S-NLV25T-047J-PF
NLV25T-047J-PF
FIXED IND 47NH 360MA 500 MOHM
Type:Ferrite
Inductance:47nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):360mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:500 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 100MHz
Operating Temperature:1.2GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"