NLV25T-047J-PF
5S-NLV25T-047J-PF
NLV25T-047J-PF
FIXED IND 47NH 360MA 500 MOHM
Product Description
| Series: | NLV-PF |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 47nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 360mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 500 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 1.2GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,100MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)" |