NLV25T-039J-PF
5S-NLV25T-039J-PF
NLV25T-039J-PF
FIXED IND 39NH 380MA 450 MOHM
Product Description
Series:NLV-PF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:39nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):380mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:450 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 100MHz
Operating Temperature:1.35GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"