NLV25T-027J-PF
5S-NLV25T-027J-PF
NLV25T-027J-PF
FIXED IND 27NH 410MA 400 MOHM
Product Description
Series:NLV-PF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:27nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):410mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:400 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:15 @ 100MHz
Operating Temperature:1.55GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"