NLV25T-015J-EF
5S-NLV25T-015J-EF
NLV25T-015J-EF
FIXED IND 15NH 480MA 290 MOHM
Product Description
Series:NLV-EF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:15nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):480mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:290 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:15 @ 100MHz
Operating Temperature:2GHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,100MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"