NLFV25T-680K-EF
5S-NLFV25T-680K-EF
NLFV25T-680K-EF
FIXED IND 68UH 50MA 3.96 OHM SMD
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:68|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):50mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:3.96 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"