NLFV25T-470K-EF
5S-NLFV25T-470K-EF
NLFV25T-470K-EF
FIXED IND 47UH 60MA 2.04 OHM SMD
Product Description
Series:NLFV
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:47|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):60mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:2.04 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"