NLFV25T-330K-PF
5S-NLFV25T-330K-PF
NLFV25T-330K-PF
FIXED IND 33UH 85MA 1.4 OHM SMD
Product Description
Series:NLFV
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:33|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):85mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:1.68 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:10 @ 2.52MHz
Operating Temperature:14MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.071"" (1.80mm)"