NLFV25T-330K-PF
5S-NLFV25T-330K-PF
NLFV25T-330K-PF
FIXED IND 33UH 85MA 1.4 OHM SMD
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 33|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 85mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 1.68 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 10 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 14MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.071"" (1.80mm)" |