NLFV25T-1R5M-PF
5S-NLFV25T-1R5M-PF
NLFV25T-1R5M-PF
FIXED IND 1.5UH 350MA 90 MOHM
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):350mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Shielded
Current - Saturation:108 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:5 @ 7.96MHz
Operating Temperature:80MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,7.96MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.071"" (1.80mm)"