NLFV25T-1R0M-PF
5S-NLFV25T-1R0M-PF
NLFV25T-1R0M-PF
FIXED IND 1UH 455MA 70 MOHM SMD
| Function: | Wirewound |
| Type: | - |
| Inductance: | 1|ìH |
| Tolerance: | ?à20% |
| DC Resistance (DCR): | 455mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 84 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 5 @ 7.96MHz |
| Operating Temperature: | 100MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,7.96MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.071"" (1.80mm)" |