NLFV25T-100K-EF
5S-NLFV25T-100K-EF
NLFV25T-100K-EF
FIXED IND 10UH 155MA 430 MOHM
Product Description
| Series: | NLFV |
| Function: | Wirewound |
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 10|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 155mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Shielded |
| Current - Saturation: | 430 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | - |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)" |