NLCV32T-1R0M-PF
5S-NLCV32T-1R0M-PF
NLCV32T-1R0M-PF
FIXED IND 1UH 1A 60 MOHM SMD
Product Description
Series:NLCV-PF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:1|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):1A
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:78 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:10 @ 7.96MHz
Operating Temperature:100MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,7.96MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"