NLCV32T-151K-PF
5S-NLCV32T-151K-PF
NLCV32T-151K-PF
FIXED IND 150UH 100MA 6.1 OHM
Product Description
Series:NLCV-PF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:150|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):100mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:7.93 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 796kHz
Operating Temperature:8MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,796kHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"