NLCV32T-100K-PF
5S-NLCV32T-100K-PF
NLCV32T-100K-PF
FIXED IND 10UH 450MA 360 MOHM
Product Description
Series:NLCV-PF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:10|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):450mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:468 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:15 @ 2.52MHz
Operating Temperature:30MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1210 (3225 Metric),1210,"0.126"" L x 0.098"" W (3.20mm x 2.50mm)","0.094"" (2.40mm)"