NLCV25T-220K-PF
5S-NLCV25T-220K-PF
NLCV25T-220K-PF
FIXED IND 22UH 160MA 2.8 OHM SMD
Product Description
Series:NLCV-PF
Function:Wirewound
Type:Ferrite
Inductance:22|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):160mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:3.64 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 2.52MHz
Operating Temperature:18MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1008 (2520 Metric),1008 (2520 Metric),"0.098"" L x 0.079"" W (2.50mm x 2.00mm)","0.075"" (1.90mm)"