Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation NLC453232T-331K-PF
NLC453232T-331K-PF
5S-NLC453232T-331K-PF
NLC453232T-331K-PF
FIXED IND 330UH 90MA 13 OHM SMD
Type:Ferrite
Inductance:330|ìH
Tolerance:?à10%
DC Resistance (DCR):90mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:13 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:20 @ 796kHz
Operating Temperature:4MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,796kHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.134"" (3.40mm)"