NLC453232T-221K-PF
5S-NLC453232T-221K-PF
NLC453232T-221K-PF
FIXED IND 220UH 120MA 9 OHM SMD
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 220|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 120mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 9 Ohm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 20 @ 796kHz |
| Operating Temperature: | 5.5MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,796kHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.134"" (3.40mm)" |