NLC453232T-150K-PF
5S-NLC453232T-150K-PF
NLC453232T-150K-PF
FIXED IND 15UH 450MA 700 MOHM
| Type: | Ferrite |
| Inductance: | 15|ìH |
| Tolerance: | ?à10% |
| DC Resistance (DCR): | 450mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 700 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 10 @ 2.52MHz |
| Operating Temperature: | 20MHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -40??C ~ 105??C,2.52MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.134"" (3.40mm)" |