Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation NL453232T-3R9J-PF
NL453232T-3R9J-PF
5S-NL453232T-3R9J-PF
NL453232T-3R9J-PF
FIXED IND 3.9UH 330MA 900 MOHM
Product Description
Series:NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:3.9|ìH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):330mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:900 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:50 @ 7.96MHz
Operating Temperature:40MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,7.96MHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.134"" (3.40mm)"