Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation NL453232T-102J-PF
NL453232T-102J-PF
5S-NL453232T-102J-PF
NL453232T-102J-PF
FIXED IND 1MH 30MA 40 OHM SMD
Product Description
Series:NL
Function:Wirewound
Type:-
Inductance:1mH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):30mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:40 Ohm Max
Frequency - Self Resonant:30 @ 252kHz
Operating Temperature:2.5MHz
Size / Dimension:-
Other:-40??C ~ 105??C,252kHz,-,Surface Mount,1812 (4532 Metric),1812,"0.177"" L x 0.126"" W (4.50mm x 3.20mm)","0.134"" (3.40mm)"