MPCH1250L1R5
5S-MPCH1250L1R5
MPCH1250L1R5
FIXED IND 1.5UH 21A 2.2 MOHM SMD
Product Description
Series:MPCH
Function:-
Type:Metal Composite
Inductance:1.5|ìH
Tolerance:?à20%
DC Resistance (DCR):21A
Q @ Freq:21A
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:2.2 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:-
Operating Temperature:-
Size / Dimension:-
Other:-20??C ~ 120??C,100kHz,-,Surface Mount,Nonstandard,-,"0.563"" L x 0.492"" W (14.30mm x 12.50mm)","0.197"" (5.00mm)"