Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation MLG1005S3N9ST000
MLG1005S3N9ST000
5S-MLG1005S3N9ST000
MLG1005S3N9ST000
FIXED IND 3.9NH 700MA 200 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:3.9nH
Tolerance:?à0.3nH
DC Resistance (DCR):700mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:200 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:8 @ 100MHz
Operating Temperature:5GHz
Size / Dimension:-
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"