Home All Products Inductors, Coils, Chokes Fixed InductorsTDK Corporation MLG1005S30NJTD25
MLG1005S30NJTD25
5S-MLG1005S30NJTD25
MLG1005S30NJTD25
FIXED IND 30NH 300MA 800 MOHM
Type:Non-Magnetic
Inductance:30nH
Tolerance:?à5%
DC Resistance (DCR):300mA
Q @ Freq:-
Current Rating:Unshielded
Current - Saturation:800 mOhm Max
Frequency - Self Resonant:8 @ 100MHz
Operating Temperature:1.5GHz
Size / Dimension:AEC-Q200
Other:-55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)"