MLG1005S0N3BT000
5S-MLG1005S0N3BT000
MLG1005S0N3BT000
FIXED IND 0.3NH 1A 100 MOHM SMD
Product Description
| Series: | MLG |
| Function: | Multilayer |
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 0.3nH |
| Tolerance: | ?à0.1nH |
| DC Resistance (DCR): | 1A |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 100 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | - |
| Operating Temperature: | 10GHz |
| Size / Dimension: | - |
| Other: | -55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0402 (1005 Metric),0402 (1005 Metric),"0.039"" L x 0.020"" W (1.00mm x 0.50mm)","0.022"" (0.55mm)" |