MLG0603S7N5JTD25
5S-MLG0603S7N5JTD25
MLG0603S7N5JTD25
FIXED IND 7.5NH 200MA 700 MOHM
Product Description
| Series: | MLG |
| Function: | Multilayer |
| Type: | Non-Magnetic |
| Inductance: | 7.5nH |
| Tolerance: | ?à5% |
| DC Resistance (DCR): | 200mA |
| Q @ Freq: | - |
| Current Rating: | Unshielded |
| Current - Saturation: | 700 mOhm Max |
| Frequency - Self Resonant: | 5 @ 100MHz |
| Operating Temperature: | 4.2GHz |
| Size / Dimension: | AEC-Q200 |
| Other: | -55??C ~ 125??C,100MHz,-,Surface Mount,0201 (0603 Metric),-,"0.024"" L x 0.012"" W (0.60mm x 0.30mm)","0.013"" (0.33mm)" |